Rejestracja na warsztaty stawiania baniek ogniowych

Dziękujemy za zainteresowanie, prosimy o podanie w newsletterze swojego maila oraz potwierdzenie kliknięciem „Zapisz się”.

Poniżej przedstawiamy Państwu szczegółowy plan warsztatu:

Warsztat stawiania baniek ogniowych odbędzie się 19 lutego 2022 r. o godzinie 11:00 w GSP Clinic – Rehabilitacja, Terapia, Sport, ul. Kostrzyńska 12, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Celem warsztatu jest zaprezentowanie Państwu techniki stawiania baniek ogniowych od strony teoretycznej jak i praktycznej. Naszą intencją jest przywrócić tę bardzo wartościową technikę wspomagania leczenia każdemu dla kogo ważne jest dbanie o siebie i bliskich.

Wykład jak i część praktyczna będzie przeprowadzona przez dwie terapeutki Medycyny Integralnej Panią magister Dagmarę Miszczak oraz Panią doktor Marię Czekaj.

Planowany czas realizacji obu tych części to ok 3 godziny, gdzie również zaplanowana jest przerwa z małym poczęstunkiem specjalnie przygotowanym dla ukojenia Państwa gustu kulinarnego.

Pełna rejestracja na to wydarzenie składa się z dwóch kroków. Prosimy o zapisanie się na warsztaty za pomocą NEWSLETTERA poniżej oraz o przelanie opłaty za kurs 270 zł na konto dr Marii Czekaj Klinika Akupunktury o numerze 98 1140 2004 0000 3102 7770 1499, w tytule wpisując „bańki – Imię Nazwisko”. Uiszczenie opłaty jest potwierdzeniem uczestnictwa. Jeśli ktoś z Państwa potrzebuje fakturę proszę to zgłosić w momencie dokonywania rejestracji pod nr telefonu: 724 512 126.

Serdecznie zapraszamy i czekamy na Państwa z radością. W przypadku jakichkolwiek pytań podajemy kontakt telefoniczny do organizatora: pan Rafał 724 512 126.