Rejestracja na warsztaty stawiania baniek ogniowych

Dziękujemy za zainteresowanie kursem. Poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje rejestracji na kurs.

Kolejna edycja Warsztatów stawiania baniek ogniowych odbędzie się w sobotę 18 lutego 2023 r. o godzinie 11:00 w centrum Matejki Med przy ul. Matejki 59/U8 w Gorzowie Wielkopolskim.

Celem warsztatu jest zaprezentowanie Państwu techniki stawiania baniek ogniowych od strony teoretycznej jak i praktycznej. Naszą intencją jest przywrócić tę bardzo wartościową technikę wspomagania leczenia każdemu dla kogo ważne jest dbanie o siebie i bliskich.

Wykład jak i część praktyczna będzie przeprowadzona przez dwie terapeutki Medycyny Integralnej Panią magister Dagmarę Miszczak oraz Panią doktor Marię Czekaj.

Planowany czas realizacji obu tych części to ok 3 godziny, gdzie również zaplanowana jest przerwa z małym poczęstunkiem i wyjątkowym napojem przygotowanym specjalnie dla Państwa.

Koszt warsztatów: 333 zł.

Pełna rejestracja na to wydarzenie składa się z dwóch kroków.

  • Prześlij maila podając w nim ( imię, nazwisko, nr telefonu), w przypadku chęci otrzymania faktury, dokładny adres zamieszkania) na adres mailowy : rafal.florczak@o2.pl w tytule wpisując „bańki
  • WPŁAĆ KWOTĘ 333 zł na konto dr Marii Czekaj Klinika Akupunktury o numerze 98 1140 2004 0000 3102 7770 1499, w tytule wpisując „bańki – Imię Nazwisko” w celu potwierdzenia przybycia.

WAŻNE: Uiszczenie opłaty jest potwierdzeniem uczestnictwa.

Serdecznie zapraszamy i czekamy na Państwa obecność . W przypadku jakichkolwiek pytań podajemy kontakt telefoniczny do organizatora: pan Rafał 724 512 126.